best free web site maker

DÝCHAJ ZDRAVO A ĽAHKO

Objavte liečivé účinky soľnej jaskyne v pohodlí Vášho domova.
Dýchanie je nevyhnutnou funkciou ľudského organizmu. Bez jedla vydržíme aj niekoľko týždňov, bez vody len pár dní, bez kyslíka však len niekoľko minút. Dýchajte zdravo a ľahko so soľným inhalátorom.

Chcete vedieť viac?

Áno. Môže pomôcť pri urýchlení liečby. Aj keď je inhalátor skôr určený na prevenciu a z toho dôvodu odporúčame dlhodobé, systematické a denné používanie inhalátora, kedy je efekt najlepší. Používaním inhalátora niekedy nezabránime dýchacím ochoreniam, môžeme však dosiahnuť miernejší a kratší priebeh choroby.

Použitie inhalátora je jednoduché. Do inhalátora nasypete kamennú soľ Salitair a môžete ho ihneď používať. Priložíte si náustok k perám, vdychujete ústami a vydychujte nosom. Pri inhalovaní obvykle postačí pokojné, resp. iba mierne hlbšie dýchanie. Snažíme sa predchádzať veľmi rýchlemu a príliš hlbokému dýchaniu, aby nedošlo k hyperventilácii. Odporúča sa používať inhalátor denne, približne 15-25 minút. Inhalovať môžete aj v práci (napr. v kancelárii ak Vám to neprekáža v pracovnej činnosti), doma pri čítaní alebo pri sledovaní TV.

Môžete zakúpiť len samotný inhalátor bez náplne. Náplň Salitair je druhý samostatný produkt. V akcii alebo v špeciálnej ponuke je dostupná sada, ktorá obsahuje inhalátor aj soľnú náplň.

Použitie jedného inhalátora viacerými osobami je síce možná, ale neodporúča sa a to najmä z hygienických dôvodov. V takom prípade dochádza k prenosu baktérií, vírusov medzi osobami, ktoré inhalátor použijú.

Náplň Salitair (220g kamennej soli s prispôsobenou hrúbkou zrna) sa môže rozdeliť približne na štyri dávky. Jednu dávku môžete používať od 1 do 3 mesiacov. Doba používania jednej dávky závisí od frekventovanosti používania, správneho skladovania, kedy by sa soľ nemala dostať do styku s vodou, resp. zdravotného stavu osoby (t.j. ak sa inhalátor používal počas choroby dýchacích ciest, odporúča sa náplň vymeniť).

Suchá inhalácia soli je bezpečná metóda na prírodnom základe. Inhalátor Salitair môžu používať aj deti, tehotné ženy alebo osoby trpiace hypertenziou. V prípade vážnejších zdravotných ťažkostí odporúčame konzultovať použitie s lekárom. Salitair je osobná inhalačná zdravotnícka pomôcka, ktorá je určená prioritne na preventívnu alebo doplnkovú liečbu k liečbe predpísanej lekárom.

Mobirise

Mobirise

Mobirise

Distribútor

HUMAN PRO, s.r.o.
Školská 3089/3 
934 01 Levice

Kontakty

e-mail: info@solny-inhalator.sk 
phone: +421 917 837 254